Trieda Veveričky
Učiteľky:
Zdena Hullová
Mgr. Andrea Konôpková
O nás:

Krásnu vynovenú triedu Veveričiek nájdete na poschodí v zateplenej budove vo dvore materskej školy. Je vybavená novým nábytkom, interaktívnou tabuľou, novým kobercom a množstvom hračiek.

Využívame vo svojej práci usporiadanie triedy do centier aktivít s dôrazom na skupinové činnosti detí s aktivizujúcimi metódami. Je tu každý vítaný a určite si tu nájde mnoho podnetov pre svoj rozvoj. Trieda je mimoriadne svetlá, priestranná s oddelenou spálňou a dostatkom miesta aj na cvičenie. V spálni sú novo prečalúnené ležadlá a antialergické paplóny a vankúše. K triede Veveričiek prislúcha moderné sociálne zariadenie pre deti.

Čo sa v našej triede deje?

Pracovné profesie

Pracovné profesie Deti si vyrábali pojmové mapy, zahrali sa na šefkuchárov, kde si vyrábali pizzu podľa určeného návodu.  Dievčatá sa hrali na módne návrhárky- navrhovali nové šaty.

Tento týždeň sa niesol v duchu Mikuláša

Tento týždeň sa niesol v duchu Mikuláša. Vyrábali sme si papierového Mikuláša a aby mu vonku nebola zima spravili sme mu aj mikulášske rukavice. Nacvičovali sme pre neho aj krátky program. Splnili sme poslednú úlohu z Domestos a získali sme certifikát Zdravej školy. V...

Čo sa v našej triede udialo v predchádzajúcich šk.rokoch?