Trieda Lienky

Učiteľky: Oľga Hricová, Tatiana Maďarová

Čo sa v našej triede udialo?

Drieňovský fašiangový sprievod

MŠ, 2019/2020Hoci snežilo, neodradilo to deti a pedagogický zbor zo ZŠ J.Kollára, aby svojim spevom, tancom a pravdaže krásnymi maskami sa neprešli po sídlisku a spríjemnili tak trochu dopoludnie nie len nám, ale aj celému sídlisku.

Karneval

Trieda Lienky, 2019/2020Aj Lienočky sa tešili na karneval, ktorý sme mali naraz všetky triedy. Pripravili si takéto krásne masky a zapájali sa do všetkých aktivít pripravených pani učiteľkami.

Divadlo Zamatový zajačik

Trieda Lienky, 2019/2020Zamatový zajačik - tak sa volalo divadlo, ktoré deti so záujmom pozerali a zapájali sa do deja.

Fašiangy v MŠ

MŠ, 2019/2020 V našej materskej škole sa deti veľmi dobre zabávali na fašiangových oslavách, kde sa naučili akým spôsobom ľudia oslavovali fašiangy v minulosti a ako fašiangy oslavujú ľudia dnes. Zabávali sa pri heligónke, spievali a tancovali. Súťažili, vyfotili sa...

Zvieratká

Trieda Lienky, 2019/2020 Lienky sa zahrali na zvieratká v lese, ktoré musia prekonávať rôzne prekážky a každé zvieratko aj ináč skáče. To všetko museli zvládnuť. Ale po prekonaní prvého vyskúšania rôznych skokov im to išlo ako po masle.

Zemeguľa

Trieda Lienky, 2019/2020Deti už od mala poznávajú planétu na ktorej žijú - našu Zem. Lienky si  dokonca urobili dve takéto zemegule, jednu spoločnú a jednu každý vlastnú.

Divadlo Danka a Janka

Trieda Lienky, 2019/2020Danka a Janka, dve sestričky, ktoré aj napriek tomu že sú dvojičky a majú sa radi sa navzájom priečia, vadia sa, nahovára jedna druhú na hlúposti. Sú presne také, aké sú všetky deti a ukázali nám to v peknom divadielku.

Zaujímavý deň

Trieda Lienky, 2019/20203-4 ročné Lienky mali zaujímavý deň. Aby všetko zvládli, najskôr si zacvičili, v hre hmatom hádali o akého kamaráta ide. Vo vzdelávacej aktivite odhaľovali tajomstvá našej planéty. Najskôr si vytvorili zemeguľu, z látok rôznych farieb vytvorili...

Smiešne tváričky

Trieda Lienky, 2019/2020Lienky majú zmysel pre humor a tak si urobili svoju smiešnu tváričku.